آموزش و نحوه ردیم کردن گیفت کارت پلی استیشن

لطفا به این مطلب رای دهید
[ رای ها : 2 امتیاز : 5 ]

کاربران عزیز همانطور که در مطلب گیفت کارت پلی استیشن چیست  توضیح داده شد گیفت کارت های پلی استیشن برای انجام بازی های آنلاین با دوستان خود و همچنین خرید و مشاهده فیلم ها و موزیک ویدئو ها تهیه شده است.

در این پست به آموزش و نحوه ردیم کردن گیفت کارت پلی استیشن میپردازیم.

برای تهیه کارت های اعتباری و مدت دار پلی استیشن میتوانید ار قسمت فروشگاه سایت خرید کنید.

قبل از هرچیز باید بدانید که برای شروع کار و ردیم کردن گیفت شما نیاز به یک اکانت از سایت سونی دارید که میتوانید ثبت نام این اکانت را از طریق سایت سونی و یا از طریق کنسول انجام دهید.در پست های آتی نحوه ساختن اکانت در پلی استیشن را به شما توضیح میدهیم.

نکته : اکانت شما باید باید روی منطقه ( Region ) آمریکا باشد و  شماره تلقن و آدرس آمریکایی را وارد کرده باشید !

در این پست به آموزش و نحوه ردیم کردن گیفت کارت پلی استیشن میپردازیم.برای ردیم کردن کد گیفت کارت چند روش وجود دارد که ما در این پست هر روش را به همراه تصویر آموزشی توضیح میدهیم.

قبل از ردیم کردن شما نیاز به گیفت کارت پلی استیشن دارید که باید در قسمت فروشگاه سایت اقدام به خرید کنید.بعد از خرید یک ایمیل و همچنین یک اس ام اس حاوی کد ۱۲ رقمی گیفت کارت به شما ارسال میشود.

آموزش شارژ گیفت کارت در سایت پلی استیشن :

۱ – وارد سایت http://account.sonyentertainmentnetwork.com میشویم و مشخصات اکانت خود را وارد کرده و Sign in را میزنیم.اگر شما هنوز اکانت سونی را نساخته اید در همین قسمت گزینه Create a New Account را بزنید تا بنوانید به قسمت ساخت اکانت هدایت شوید.

اگر نتوانسید وارد لینک فوق شوید میتوان از سایت پلی استیشن به آدرس http://www.playstation.com رفته و کشور خود را USA انتخاب کرده و در منوی سایت گزینه Sign in را زده و وارد اکانت خود شوید.

 

گیفت کارت پلی استیشن,ردیم کردن گیفت کارت پلی استیشن

 

۲ – بعد وارد شدن به ناحیه کاربری شما در ابتدا مطمئن شوید که کشور شما آمریکا انتخاب شده باشد.برای این کار وارد قسمت account یا my account شوید و سپس گزینه Billing Information را انتخاب کنید. اگر آدرس و شماره تلفن شما آمریکایی بود مشکلی به وجود نمی آید.

۳ – بعد از بررسی مورد بالا میتوانید به ردیم کردن گیفت کارت بپردازید. برای این کار در همان قسمت Account گزینه Redeem Prepaid Card را بزنید.در این قسمت کد ۱۲ رقمی را وارد کنید و Continue را بزنید.

 

ردیم کردن گیفت کارت پلی استیشن

 

اکانت شما با موفقیت شارژ شده است.

آموزش شارژ گیفت کارت در کنسول پلی استیشن :

در ابتدا باید کنسول به ابنترنت متصل باشد.آموزش داده شده برای پلی استیشن ۳ و ۴ قابل استفاده است.

۱ – از طریق کنسول وارد حساب سونی خود شوید.

۲ – در منوی پلی استیشن گزینه Playstation Store رو انتخاب می کنید.

۳ – در سمت چپ صفحه گزینه Redeem Code رو انتخاب می کنید و کد ۱۲ رقمی گیفت کارت پلی استیشن را بدون ایجاد فاصله پشت سر هم وارد کرده و گزینه Continue را بزنید.

۴ – در آخر جزییات گیفت کارت نشان داده میشود که باید گزینه Yes یا Confirm زده شود.

 

خوب دوستان مطلب آموزش و نحوه ردیم کردن گیفت کارت پلی استیشن هم به پایان رساندیم، اگر مطلب مفید بود آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

آدرس کانال تلگرامی ما : http://www.telegram.me/shahrgift

نوشته شده توسط گروه شهر گیفت

تاریخ ارسال : ۹۵/۰۹/۱۵ | نویسنده : shahr gift