آموزش و نحوه ردیم کردن گیفت کارت آیتونز در مک یا ویندوز

لطفا به این مطلب رای دهید
[ رای ها : 5 امتیاز : 4.8 ]

آموزش و نحوه ردیم کردن گیفت کارت آیتونز در مک یا ویندوز

دوستان و مشتریان عزیز در این پست قصد داریم آموزش و نحوه ردیم کردن گیفت کارت آیتونز در مک یا ویندوز را به شما آموزش دهیم.

همانطور که در پست های قبل گفته شد راه های مختلفی برای ردیم کردن (شارج کردن) گیفت کارت آیتونز وجود دارد که یکی از روش ها با استفاده از گوشی های آیفون و آیپد بود که آموزش داده شد.برای مشاهده پست آموزش و نحوه ردیم کردن گیفت کارت آیتونز از طریق گوشی آیفون و آیپد بر روی لینک کلیک کنید.

حالا می خواهیم نحوه وارد کردن کد گیفت کارت به وسیله نرم افزار آیتونز در مک و یا ویندوز را آموزش دهیم :

مرحله اول آموزش ردیم کردن گیفت کارت آیتونز را شروع می کنیم :

مرحله اول : در ابتدا شما میبایستی گیفت کارت آیتونز مورد نظر خود را از فروشگاه شهر گیفت تهیه نمایید.بعد از خرید گیفت کارت مورد نظر کد ۱۶ رقمی به شما داده میشود که شما باید این کد را تا مرحله ردیم کردن گیفت کارت نزد خود نگه دارید.

مرحله دوم : نرم افزار آیتونز را در مک و یا ویندوز باز کرده و و در گوشه بالا سمت راست نرم افزار گزینه iTunes Store را انتخاب کنید.

 

آموزش و نحوه ردیم کردن گیفت کارت آیتونز در مک یا ویندوز

 

مرحله سوم : در منوی سمت راست قسمت Quick Links باید گزینه Reedem را انتخاب کنید. اگر از قبل وارد اپل آیدی خود نشده باشید در این قسمت نرم افزار از شما درخواست میکند که وارد اپل آیدی خود شوید.

 

ردیم گیفت کارت آیتونز

 

مرحله چهارم : در قسمت Redeem Code شما از دو طریق میتوانید کد گیفت کارت را ردیم کنید.

روش اول گزینه Use Camera است که شما میتوانید از کد روی گیفت کارت عکس گرفته و ارسال کنید.در این روش خود به خود کد گیفت کارت وارد کادر میشود.اما در نظر داشته باشید که این روش برای بعضی کارت ها جوابگو نیست و عکس مورد تایید قرار نمیگیرد.

روش دوم روش دستی وارد کردن کد گیفت کارت آیتونز در کادر مربوطه است که این روش به مراتب راحت تر و مطمئن تر در میباشد.بعد از وارد کردن کد بر روی گزینه Redeem کلیک کنید.

 

ردیم کردن گیفت کارت آیتونز در مک یا ویندوز

 

مرحله پنجم : اگر کد ۱۶ رقمی را به درستی وارد کرده باشید در این قسمت پیغام موفقیت آمیز بودن ردیم کد به شما نشان داده میشود.

 

شارج گیفت کارت آیتونز

در صورت ایجاد مشکل در مراحل شارج کد میتوانید با پشتیبانی سایت تماس گرفته و یا در ارسال نظرات ذکر فرمایید.

آدرس کانال تگرام : http://telegram.me/shahrgift

نوشته شده توسط گروه شهر گیفت

 

تاریخ ارسال : ۹۵/۰۹/۰۵ | نویسنده : shahrgift