نحوه شارژ گیفت کارت آمازون

لطفا به این مطلب رای دهید
[ رای ها : 4 امتیاز : 4.8 ]

نحوه افزایش شارژ گیفت کارت آمازون

۱ – شما در  ابتدا باید گیفت کارت آمازون را خریداری کنید که در سایت شهر گیفت گیفت کارت های آمازون به صورت ۱۰ دلاری, ۲۰ دلاری, ۵۰ دلاری و ۱۰۰ دلاری به فروش میرسد.

شما به آسانی در سایت شهر گیفت میتوانید خرید کنید که بعد از پرداخت وجه کد گیفت کارت به شما نمایش داده شده و هچنین به ایمیل شما ارسال میگردد.

۲ – شما برای استفاده از گیفت کارت آمازون باید در سایت آمازون به لینک http://amazon.com رفته و اقدام به ساخت حساب کاربری کنید.

که مطابق شکل زیر در سمت راست سایت آمازون در بخش Your Account گزینه start here را انتخاب کنید.

آموزش شارژ گیفت کارت آمازون

۳- خوب حالا شما باید مانند تصویر زیر مراحل ساخت اکانت آمازون را انجام دهید که سایت آمازون از شما نام و آدرس ایمیل و پسورد دلخواه برای ایجاد اکانت جدید میخواهد.

redeem-amazon-2-768x255

۴ – بعد از ایجاد حساب کاربری و وارد شدن به پنل کاربری خود در صفحه اصلی سایت سمت راست گزینه Your Account را مطابق تصویر زیر انتخاب کنید.

redeem-amazon-3-768x346

۵ – خب حالا شما در این قسمت در صفحه ای که وارد شدید در بخش Amazon Wallet گزینه ی Redeem a Gift Card را مطابق تصویر انتخاب کنید تا به قسمت ردیم کردن گیفت کارت آمازون هدایت شوید.

 

 

redeem-amazon4-768x354

 

 

۶ – حالا شما کادری را مشاهده میکنید که باید در این کادر کد گیفت کارت آمازون را که از سایت شهر گیفت تهیه کردید را وارد کنید و بر روی گزینه” Apply to your balance”  کلیک کنید. تا میزان شارژ موجود در گیفت کارت آمازون به حساب کاربری شما در سایت آمازون واریز شود.

 

 

redeem-amazon-5

 

 

مطلب نحوه شارژ گیفت کارت آمازون هم به پایان رساندیم ، ضمناً به مطلب گیفت کارت آمازون چیست هم سر بزنید

آدرس کانال تگرام : http://telegram.me/shahrgift

نوشته شده توسط گروه شهر گیفت

تاریخ ارسال : ۹۵/۰۹/۰۱ | نویسنده : shahrgift