آموزش بازیابی مخاطبان حذف شده در آیفون

لطفا به این مطلب رای دهید
[ رای ها : 1 امتیاز : 5 ]

بازیابی مخاطبان حذف شده در آیفون

آموزش بازیابی مخاطبان حذف شده در آیفون

 

بازیابی مخاطبان حذف شده در آیفون

 

نحوه ریکاوری کردن شماره تماس های حذف شده

با عرض سلام خدمت تمامی کاربران عزیز وبسایت شهر گیفت . قطعا لیست مخاطبین شما مهم ترین لیست موجود در گوشی شما است و قطعا حواس شما به آن هست. بوسیله ی این لیست به افراد حاضر در این لیست پیام می دهید با آن ها تماس میگیرید به آن ها ایمیل ارسال می کنید و … .

این لیست آنقدر برای شما مهم است که درصورت پاک شدن آن بسیار ناراحت خواهید شد. اما اگر به صورت غیر عمد و اتفاقی تعدادی از مخاطبین شما پاک شود چه اتفاقی می افتد ؟ قطعا کار های شما با مشکل بر می خورند و تلاش خواهید کرد که مخاطبین پاک شده را بازیابی کنید. اما آیا این کار ممکن است ؟ بله ممکن است.

برای این کار فقط iCloud نیاز خواهیم داشت. در ادامه ی این پست آموزش بازگردانی مخاطبین پاک شده به شما عزیزان ارائه شده است.

 

بازیابی مخاطبان به وسیله‌ی iCloud

 

  • به سایت http://icloud.com/ بروید و به وسیله ی اپل ایدی و رمز عبور خود وارد شوید.
  • به Settings بروید.
  • در قسمت Advanced بر روی گزینه ی Restore Contacts کلیک کنید.
  • حالا آرشیو هایی به شما نمایش داده خواهند شد. تاریخی که تمامی مخاطبین شما سالم بودند را انتخاب کنید و بر روی Restore کلیک کنید. حال برای تایید آغاز عملیات بازگردانی مخاطبین پاک شده دوباره بر روی Restore کلیک کنید. (ایمیلی به حسابی که به وسیله ی آن اپل آیدی دارید ارسال می شود.)

 

بازیابی مخاطبان با آیکلود

 

لازم به ذکر است این کار مخاطبینی که بعد از آن تاریخ به گوشی شما اضافه شده اند را پاک می کنند. خوشبختانه این مخاطبین در آی کلود شما ذخیره شده اند و دوباره می توانید عمل بازیابی یا Restore کردن را انجام دهید.

برای این کار بایستی به جای انتخاب یک آرشیو قدیمی آرشیوی را انتخاب کنید که مربوط به روز انجام فرایند است.

 

 

برای اطلاع از بقیه اخبار سایت به کانال تلگرام شهر گیفت مراجعه کنید :

 

https://t.me/shahrgift

تاریخ ارسال : ۹۶/۰۳/۲۰ | نویسنده : giftcard