چهار ویژگی کاربردی در گوشی اپل آیفون

لطفا به این مطلب رای دهید
[ رای ها : 1 امتیاز : 5 ]

گوشی اپل آیفون

 

هیچ شکی در ساده بودن رابط کاربری و سیستم عامل ای او اس وجود ندارد اما همیشه ویژگی های مخفی در یستم عامل ها وجود دارد که سبب راحتی کاربران می شود. امروز تصمیم گرفته ایم به چهار تا از این ویژگی ها در سیستم عامل اپل بپردازیم ، برای ادامه این مطلب با شهر گیفت همراه باشید و جهت خرید گیفت کارت به صفحه اصلی فروشگاه مراجعه کنید.

 

بستن تمامی صفحه‌های سافاری در گوشی آیفون

 

بستن تمامی صفحه‌های سافاری

 

آیا شما هنگام کار با مرورگر تعداد زیادی تب باز می کنید و موقع بستن آن ها از شیوه ی رایج بستن تب ها که سوایپ کردن است خسته شده اید؟ چاره ی شما این ویژگی مخفی است. با این ویژگی مخفی شما می توانید همه ی تب های باز شده را یکجا ببندید.

کافی است بر روی یکی از تب ها نگه داشته و در پنجره ی باز شده همه ی تب ها را ببندید.

 

تنظیم کردن نور چراغ قوه در گوشی اپل

 

تنظیم کردن نور چراغ قوه

 

در شرایط مختلف بسته به نیاز شما ممکن است نور چراغ قوه گوشی شما کم یا زیاد باشد. برای کم یا زیاد کردن نور چراغ قوه گوشیتان کافیست در کنترل سنتر بر روی آیکون چراغ قوه نگه دارید و نور را تنظیم کنید.

 

خواندن نام تماس گیرنده به کمک سیری در گوشی ایفون

 

خواندن نام تماس گیرنده

 

این ویژگی مخصوص کسانی است که مدام گوشیشان زنگ می خورد متوجه نمی شوند یا در حین انجام کاری هستند و نمی توانند نام تماس گیرنده را ببینند. برای فعال کردن این ویژگی به setting > Phone>Announce Calls  برویدو این ویژگی را فعال کنید. همچنین شما میتوانید این ویژگی را به صورت دلخواه تنظیم کنید

 

مخفی کردن شماره تلفن های گوشی اپل

 

مخفی کردن شماره تلفن

حتما برای شما پیش آمده که هنگاه تماس گرفتن با شخصی به دلیل امنیت یا هر دلیل دیگر نخواهید شماره آن شخص در بالای گوشیتان نمایش داده شود. ای او اس یک ویژگی جذاب دارد. قبل از تماس گرفتن کد #۳۱# را بزنید و سپس شماره مورد نظر خود را بگیرید.

 

برای اطلاع از بقیه اخبار سایت به کانال تلگرام شهر گیفت مراجعه کنید :

 

https://t.me/shahrgift

 

تاریخ ارسال : ۹۶/۰۳/۰۷ | نویسنده : giftcard