ارور ۱۰۰۹ در آیتونز و حل مشکل آن

لطفا به این مطلب رای دهید
[ رای ها : 2 امتیاز : 5 ]

کاربران گرامی میدانید که همه ما در ایران در هنگام خرید یا دانلود و آپلود برنامه ای از اپ استور حداقل یک بار در بعضی مواقع با خطای ۱۰۰۹ مواجه شده ایم.در این پست قصد داریم مختصر توضیحی در مورد این خطا و روش حل این مشکل به شما بدهیم.

همانطور که میدانید کشور ما هم اکنون در تحریم های تحمیل شده از جانب کشور آمریکا به سر میبرد و شرکت های مثل اپل نیز از این قاعده قاعده مستثنی نبوده و هر از گاهی این تحریم ها را برداشته و دوباره اعمال میکنند.

چگونه باید اررور ۱۰۰۹ در آیتونز را حل کنیم؟

 

ارور 1009 در آیتونز و حل مشکل آن

ارور ۱۰۰۹یا همان erorr code 1009 نیز ارور تحریم بوده که برای هر شخصی که در لیست کشور های تحریم شده علیه اپل قرار دارد نمایش داده میشود.

هنگامی که شخص استفاده کننده از محصولات اپل استفاده میکند آی پی مکانی وی مشخص بوده و آی پی کشور ایران نیز بلاک میباشد پس آی پی خود را به هر آی پی غیر ایرانی تغییر دهید تا دیگر با این ارور مواجه نشوید.

توجه داشته باشید که تغییر مکرر آی پی باعث جلب توجه اپل شده و اکانت شما به مدت کوتاهی بسته میشود و راه حل آن تغییر رمز عبور اپل آیدی میباشد.

این ارور همیشگی نبوده و هر چند وقت یکبار برای ما نشان داده میشود که با استفاده از سرویس های تغییر آی پی یا همان v…p…n این خطا رفع میشود.

بجز این خطا ممکن است در این روز ها با خطای Cannot Connect to iTunes هم برخورد کرده باشید که این هم از ارور های تحریم میباشد و هنگام ورود به آیتونز نمایان میشود.

دوستان پسن ارور ۱۰۰۹ در آیتونز و حل مشکل آن به اتمام رسید امیدواریم که بهره کافی برده باشید. از کاربران محترم تقاضا میشود به مطلب امتیاز دهند.

در پست های قبلی آموزش ساخت اپل آیدی در آیفون و آیپد به طور کامل توضیح داده شده است.

آدرس کانال تلگرامی ما : http://www.telegram.me/shahrgift

نوشته شده توسط گروه شهر گیفت

تاریخ ارسال : ۹۵/۰۹/۲۶ | نویسنده : shahr gift