آموزش ساخت اپل آیدی در آیفون و آیپد

لطفا به این مطلب رای دهید
[ رای ها : 4 امتیاز : 4 ]

امروز میخواهیم برای تکمیل بودن آموزش های سایت شهر گیفت مطلب آموزشی جدید آموزش ساخت اپل آیدی در آیفون و آیپد را منتشر کنیم.

لطفا برای اطلاع بیشتر در مورد اپل آیدی به پست اپل آیدی چیست و چه کاربردی دارد سر بزنید.

برای ساختن اپل آیدی چند روش وجود دارد که در این پست آموزش ساختن اپل آیدی در آیفون و آیپد به وسیله اپ استور توضیح می دهیم.

نکته ۱ : به دلیل وجود تحریم های شرکت اپل علیه ایران امکان ساخت اپل آیدی با آی پی ایرانی وجود ندارد لذا بایستی به تغییر آی پی به کشور آمریکا به وسیله (V…P…N) تحریم ها را دور بزنیم.

نکته ۲ : آموزش ارائه شده توسط گروه شهر گیفت مختص به IOS 10 میباشد بنابراین میباستی سیستم عامل خود را به ورژن ۱۰ آپدیت کنید.

آموزش کامل ساخت اپل آی دی :

مرحله اول : در ابتدا از طریق گوشی های آیفون و یا آیپد نرم افزار اپ استور ( App Store ) را باز می کنیم.در پایین ترین قسمت در محیط اپ استور میرویم تا به گزینه Sign IN برسیم.

مرحله دوم : گزینه Sign In را لمس کرده و در قسمت بعد بر روی Create New Apple Id میزنیم تا به مرحله ساخت اپل آیدی هدایت شویم.

 

ساخت اپل آیدی, خرید اپل آیدی, اپل آیدی آمریکا

انتخاب کشور محل سکونت:

مرحله سوم : در این مرحله از شما تعیین کشور محل سکونت پرشیده میشود که با توجه به حذف شدن کشور ایران از لیست کشور ها ما کشور آمریکا یا United States را انتخاب میکنیم سپس بر روی Next میزنیم.

ساخت اپل آیدی, خرید اپل آیدی, اپل آیدی آمریکا

تکمیل فرم مشخصات اکانت:

مرحله چهارم : در این قسمت در ابتدا یک ایمیل وارد میکتیم که همان ایمیل اپل آیدی ما میشود و به عنوان یوسرنیم استفاده میشود.ایمیلی که در اینجا وارد میکتید در آخر برای تایید اپل آیدی یک نامه به آن ارسال میشود پس ایمیل وارد شده باید معتبر باشد.سپس رمز عبوری را برای اپل آیدی در دو مرتبه وارد میکنیم.

نکته : رمز عبور وارد شده میبایستی حداقل ۸ کاراکتر اعم از شماره و حروف و یک حرف بزرگ باشد تا مورد تایید قرار گیرد.

در قسمت  Security Info شما باید ۳ سوال به دلخواه انتخاب کرده و پاسخ دهید و پاسخ های داده شده را در ذهن نگه دارید.زیرا در هنگام خرید از اپ استور و یا تغییر رمز عبور اپل آیدی از شما همین ۳ سوال پرسیده میشود و نیاز به جوابی دارد که در این قسمت وارد میکنید.

ساخت اپل آیدی, خرید اپل آیدی, اپل آیدی آمریکا

 

در قسمت بعد Rescue Email یا ایمیل پشتیباتی جهت محافظت از اپل آی دی از شما میخواهد.هنگامی که اطلاعات اپل آیدی خود را فراموش کنید میتوانید درخواست ارسال اطلاعات به همین ایمیل پشتیبانی کنید.

در قسمت بعد باید تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنید.ذو گزینه در آخر هست که اپل از شما میپرسد که آیا میخواهید اخبار و محصولات جدید اپل به شما ایمیل شود؟بهتر است که هر دو گزینه خاموش شود.در آخر گزینه Next را بزنید.

وارد کردن تاریخ تولد :

ساخت اپل آیدی, خرید اپل آیدی, اپل آیدی آمریکا

 

مرحله پنجم : این مرحله بسیار مهم است.در این قسمت از شما اطلاعات کارت بانکی را میخواد اما به دلیل نداشتن ویزا و مستر کارت بهتر است که نحوه پرداخت را بر روی None بگذارید.

در قسمت Billing Adress از شما آدرس دقیق و شماره تلفن محل سکونتتان را میخواهد که ما در ابتدای ساخت اپل آیدی کشور آمریکا را انتخاب کرده ایم پس باید در این قسمت مشخصات فردی در آمریکا را بدهیم. برای این کار میتوان از سرویس fakenamegenerator  کمک بگیرید و مشخصات واقعی در آمریکا دریافت و وارد کنید.

یک آدرس از آمریکا برا شما به عنوان مثال میگذاریم:

Street : 473 Highland Drive

City : Plymouth

Province : WI

Zipcode : 53073

Tell: 920-635-0560

بعد از این مراحل، روی گزینه Next کلیک کنید تا Apple ID شما ایجاد شود.به یاد داشته باشید که حتما از آی پی آمریکا استفاده کنید در غیر این صورت در این مرحله با خطا مواجه میشوید.

انتخاب نحوه پرداخت :

ساخت اپل آیدی, خرید اپل آیدی, آموزش ساختن اپل آیدی در آیفون و آیپد

 

مرحله ششم : بعد از اتمام ماراحل بالا اپل آیدی ( Apple Id ) شما ساخته میشود و تاییدیه اپل آیدی به ایمیل شما ارسال میشود که باید میل را باز کرده و اپل آیدی خود را تایید و فعال کنید.

 

اگر شما نتوانستید اپل آیدی برای خود بسازید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا در اسرع وقت اپل آیدی قانونی از آمریکا برای شما ساخته شود.

امیدواریم که آموزش داده شده برای شما قابل فهم بوده باشد.

آموزش ساخت اپل آیدی در آیفون و آیپد هم به پایان رساندیم ، از کاربران محترم تقاضا میشود به مطلب امتیاز دهند.

آدرس کانال تلگرامی ما : http://www.telegram.me/shahrgift

نوشته شده توسط گروه شهر گیفت

تاریخ ارسال : ۹۶/۰۹/۰۲ | نویسنده : shahr gift