آموزش تغییر نام اپل واچ apple watch

لطفا به این مطلب رای دهید
[ رای ها : 2 امتیاز : 3.5 ]

تغییر نام اپل واچ

چگونه نام اپل واچ خود را تغییر دهیم ؟

آموزش تغییر نام apple watch

 

شما کاربران عزیز وب سایت شهر گیفت حتما اپل واچ های اپل را می شناسید . ساعت های هوشمندی که برای راحتی کار شما عزیزان تولید شده اند و اکثر امکانات گوشی های هوشمند را دارا می باشند . آیا می دانستید که می توان برای اپل واچ هوشمندتان نامی را انتخاب نمایید؟اگر می دانستید آیا موفق به ثبت نامی برای اپل واچ خود شده اید ؟ اگر تا به حال موفق نشده اید نامی برای اپل واچ خود انتخاب کنید یا از وجود این قابلیت آگاهی نداشتید ، این مقاله را به هیچ وجه از دست ندهید . در این مقاله آموزش کامل تغییر نام یا نام گذاری ساعت هوشمند اپل یا همان اپل واچ به شما عزیزان ارائه شده است . با ما همراه باشید .

 

قبل از شروع آموزش لازم است هدف این کار را بدانیم . چرا باید اپل واچ یا به طور کلی آی دیوایس ها را نام گذاری کنیم؟

 

چگونه نام اپل واچ خود را تغییر دهیم ؟

در یک کلام باید بگوییم که این کار برای راحتی شما عزیزان است تا بتوانید دستگاه های خودتان را شخصی سازی نمایید و به آن صورتی که می خواهید تغییر دهید . علاوه بر این نام گذاری اپل واچ به شما کمک می کند تا در منوی تنظیمات یا منوهای آیکلود هنگامی که شبکه ی محلی خود را مرور می کنید ، تشخیص آی دیوایستان آسان تر باشد و سرعت کار شما افزایش یابد .

 

نکته ی مهم : نام دستگاه های ساخت شرکت اپل به صورت پیش فرض نام مدل دستگاه می باشد . برای مثال اگر گوشی شما آیفون ۶ پلاس باشدبه صورت پیش فرض نام گوشیتان مدل گوشی شما یعنی iPhone 6 Plus است . یا مثلا اگر دستگاه شما مک بوک ایر باشد ، نام پیش فرض دستگاهتان همان مدل مک بوک ایر می باشد .

 

مراحل گفته شده در زیر را دنبال کنید تا بتوانید به راحتی به وسیله ی یک آیفون ، نام اپل واچ خود را تغییر دهید .

 

نحوه تغییر دادن اسم در اپل واچ

  • برنامه ی Watch را در آیفون جفت شده با ساعت هوشمند خود را باز نمایید . توجه داشته باشید که این برنامه برای اپل واچ هایی است که با آیفون شما جفت شده اند .
  • گزینه ی My Watch را انتخاب نمایید .
  • به مسیر General > About > Name بروید .

  • تقریبا به انتهای عملیات نام گداری رسیده ایم . نامی که می خواهید بر روی اپل واچ خود بگذارید را در این فیلد وارد کنید . در پایان پس از انتخاب نام گزینه ی Done در پایین سمت راست کیبورد را بزنید .

کار تمام است . نام اپل واچ شما با موفقیت به همان نامی که چند ثانیه ی پیش انتخاب کردید ، تغییر داده شد .

تاریخ ارسال : ۹۶/۰۴/۱۳ | نویسنده : giftcard