انتشار سریع پلی استیشن ۴ پرو و مقایسه پروژه اسکورپیو

لطفا به این مطلب رای دهید
[ رای ها : 1 امتیاز : 5 ]

پلی استیشن ۴ پرو

 

پلی استیشن 4 پرو

 

عرضه پلی استیشن ۴ پرو ( PS4 Pro )

خیلی ها به این معتقد هستن که با وجود قدرت کم شرکت پلی استیشن ۴ پرو PlayStation 4 Pro نسبت به پروژه اسکورپیو اما انتشار شدن سریع آن مزیت زیادی دارد اگر که این فکر را دارید باید منتظر ماند و پاسخ بازار رو دید. برای ادامه مطلب با سایت شهر گیفت همراه باشید.

پروژه اسکورپیو چیست

پلی استیشن ۴ پرو چیست ؟

طرفدار زیادی برای ۲ کنسول جذاب و مورد علاقه پلی استیشن ۴ پرو و اسکورپیو وجود دارد… چونکه آن ها دقیقا به عنوان ۲ کنسول بازی میان سالی معروف شده است

که برای برطرف کردن نیازها برای بازی های جدید که عرضه می شود به قدرت سخت افزار خیلی بیشتر وارد بازار خواهد شد و هم اکنون پلی استیشن ۴ پرو

(PlayStation 4 Pro ) منتشر شده است.

اما ۲ شرکت سونی و مایکروسافت Microsoft نسبت به منتشر شدن این ۲ تا کنسول چی هست ؟

از چه تاریخ و زمانی شرکت Sony تصمیمش را گرفت که اقدام به طراحی پلی استیشن ۴ و افزایش امکانات دهد ؟

این عملکرد از طرف شرکت مایکروسافت Microsoft بوده و طراحی جدیدتر از کنسول Xbox One تحت پروژه اسکورپیو وارد بازار میشود به زودی…

بی شک قدرت اسکورپیو از PlayStation 4 Pro بیشتر بوده است و خوبی هایی که دارد این امکانو دارد که شرکت Sony در جواب به شرکت Micro Soft یک کنسول بهتر و با قدرت بیشتر از اسکورپیو طراحی کند؟

این نمونه سوال هایی هست که از جین فرانکویس فیست به عنوان رئیس ارتباطات پارابول سازنده KONA پرسیده شده و ایشان پاسخ داد که:
چیزی که بنده تا الان دیده ام این است که با وروجود اینکه قدرت کمتر پلی استیشن ۴ PS4 pro نسبت به اسکورپیو اما شرکت سونی خیلی مزیت های بیشتری نسب به مایرکروسافت را دارد.
و آنها دستگاه کنسول بازی که ارتقا داده بودند را یکسال زودتر از اسکورپیو وارد بازار کردند و به این معناست که آنها زمان بیشتری برای تبلیغات و جذب کاربر داشته اند.

به نظر من مدت یکسال پلی استیشن ۴ پرو غیر قابل انکار است و از طرفی دیگر شاهد کاهش تعداد فروش با وجود کنسول با کیفیت و قدرتمند بوده ایم !

مخصوصا وقتی که شرکت Sony تصمیم خود را گرفت که بازی های بهتری را وارد بازار کند.

 

تاریخ ارسال : ۹۶/۰۲/۲۲ | نویسنده : shahr gift