مشکل جدید برخی از آیفون های ۷ پلاس

لطفا به این مطلب رای دهید
[ رای ها : 9 امتیاز : 3.3 ]

مشکل جدید برخی از آیفون های ۷ پلاس

یکی ار ویژگی های ایفون۷پلاس دوربین دوتایی ان است که به کاربران این امکان را میدهد تا بتوانند عکی هایی با کیفبت بالا و بوکه ی بسیارخوب بگیرند.متاسفانه به نظز میرسدتعداد زیادی از کاربران ایفون۷پلاس بنا به دلایل نامعلوم گزارش داده اند که دوربین های ایفون۷پلاس دچار مشکل جدی هستند.

با توجه به گزارشی که در سایت Reddit منتشر شده گفته میشود که هنگام استفاده ار دوربین ایفون۷پلاس کاربر پیامی بنا به اینکه ایفون را فورا خنک کنید مشاهده میکند در صورتی که گوشی اصلا گرم نیست.

به احتمال زیاد این یک مشکل سخت افزاری است و یک مشکل نرم افزاری محسوب نمیشود.اگر شما نیز با چنین مشکلی مواجهه شدید باید به فروشگاه های اپل بروید و درخواست گوشی نو کنید.

مشکلات جدید آیفون ۷ پلاس:

مشکل جدید برخی از آیفون های 7 پلاس, مشکلات آیفون 7 پلاس, گوشی های آیفون

 

در ادامه کاربر گفته که در ابتدا تلاش کردم تا با ریست کردن دستگاه مشکل برطرف شود اما با کاربرانی ک همین مشکل را داشتند در ارتیاط بودم و فکر میکنم ک شرکت اپل باید به دلیل مشکل سخت افزاری گوشی های مشکل دار ایفون۷پلاس را با گوشی نو تعویض کند.

تا کنون علت مشکل مشخص نشده است اما احتمال میرود که به دلیل شل بودن یا خرابی اتصال فکلس باشذ.در حال حاضر اپل  درمورد این مشکل هیچگونه اظهار

نظری نکرده است و هنور نمیدانیم چه تعداد ار کاربران با این مشکل مواجهه هستند.

به مطلب های دیگر سایت ما هم سر بزنید خرید گیفت کارت

با احترام – شهر گیفت

تاریخ ارسال : ۹۵/۱۰/۰۶ | نویسنده : Ali Hatami