تخفیف جدید پلی استیشن PS4

لطفا به این مطلب رای دهید
[ رای ها : 7 امتیاز : 3.3 ]

پلی استیشن PS4

شرکت Sony سونی تخفیف های جدید خوبی را برای انواع گیم هادی فعلی در پلی استیشن PS4 اعمال کرده است که دارای تمام پلتفرم‌ های مربوط به این سرویس می‌شود و برای ادامه مطلب با سایت شهر گیفت همراه باشید.
از گیم های تخفیف دار کنسول بازی پلی استیشن ۴ PlayStation می‌ توان به بازی‌ های Doom اشاره کرد که در حال حاضر با قیمت فقط ۲۰ دلار به فروش می‌رسد. ۲ بازی XCOM 2 و No Man’s Sky هم دو با قیمت ۲۴ دلار در دسترس هستند.

 

به جز این مورد ها ، دو بازی دیگر هم به نام Mirror’s Edge Catalyst و Axiom Verge که از قابلیت کراس بای پشتیبانی می‌کنند ، قیمت هایشان به ۱۰ دلار کاهش پیدا کرده است. بازی‌ های دیگر هم Assault Android Cactus و Risk of Rain که مثل هم دیگر هستند ، به‌ ترتیب‌ با قیمت‌های ۴.۴۹ و ۳.۴۹ دلار به فروش می‌رسند.

بعضی از این گیم ها این service که در گذشته به عنوان بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس در اختیار بازیکن ها قرار می‌گرفتند نیز تخفیف خورده‌اند. از بین این دسته از گیم ها می‌توان به Titan Attacks ، Galak Z هشت دلار و Nova-111 2 دلار اشاره کرده. و در ادامه ی این مطلب میتونید لیست تخفیف های در نظر گرفته شده برای دو کنسول بازی پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتا را مشاهده کنید:

بازی های پلی استشین ۳

Mass Effect Trilogy با هزینه ۱۵ دلار
Red Faction: Guerrillaبه هزینه ۴ دلار
XCOM: Enemy Within با هزینه ۶ دلار
The Bureau: XCOM Declassified با هزینه ۲ دلار
Soldner-X 2: Final Prototype Complete Bundle با هزینه ۲٫۵۹ دلار

بازی های پلی استیشن ویتا

Axiom Verge (PS4 cross) به هزینه ۱۰ دلار
Slain: Back From Hell (PS4 cross) با هزینه ۵ دلار
Big Sky Infinity (PS3 cross)  به هزینه ۲٫۴۹ دلار
Alone With You (PS4 cross) با هزینه ۴ دلار

در پایان مطلب پلی استیشن PS4 لازم هست بگیم که این تخفیف ها تا روز دوشنبه ، پانزدهم ماه مه یعنی روز بیست‌وپنجم اردیبهشت ماه سال ۹۶، در دسترس است.

تاریخ ارسال : ۹۶/۰۲/۲۵ | نویسنده : shahr gift