نمونه اسکن گیفت کارت

نمونه اسکن گیفت کارت

قابل توجه کاربران گرامی : همانطور که در پست های سایت ذکر شده کلیه گیفت های موجود در بازار به صورت فیریکی بوده و مدیریت سایت شهر گیفت این امر را وظیفه خود دانسته که در هنگام خرید آنلاین گیفت کارت ها از سایت , نمونه اسکن کارت گیفت کارت مورد نظر را به کاربر نمایش و همچنین به آدرس ایمیل کاربر ارسال نماید.

همانطور که میدانید گیفت کارت های چینی و ویتنامی با قیمت های پایین و وسوسه کننده در ایران و بعضی سایت ها بسیار زیاد شده است.خواهش میکنیم در هنگام خرید از این گونه سایت ها دقت کنید زیرا که هر ارزانی بی حکمت و دلیل نیست و اینگونه گیفت کارت ها باعث بلاک شدن اکانت های شما از کمپانی های مور نظر میشود.

پس شما کاربران گرامی میتوانید با اطمینان خاطر از  سایت شهر گیفت اقدام به خرید گیفت کارت نموده و حساب مورد نظر خود را شارج کنید و به هیچ عنوان نگران بلاک شدن اکانت خود نباشید زیرا که همه گیفت کارت های ارائه شده توسط سایت شهر گیفت به صورت مستقیم از آمریکا و سایت اپل تهیه و به فروش میرسد.

کد گیفت کارت های تهیه شده از آمریکا با x و یا xx شروع میشود و اغلب گیفت کارت ها دارای کد های بین ۱۴ تا ۱۸ رقمی هستند که هنگام خرید آنلایم و پرداخت وجه این کد ها به همراه بارکد گیفت کارت به کاربر نمایش داده میشود.

در این پست قصد داریم که نمونه ای از اسکن کارت های به فروش رسیده را به شما نشان دهیم :

نمونه اسکن گیفت کارت آیتونز کشور آمریکا :

نمونه اسکن گیفت کارت,گیفت کارت

نمونه اسکن گیفت کارت پلی استیشن :

نمونه اسکن گیفت کارت, گیفت کارت پلی استیشن

نمونه اسکن گیفت کارت گوگل پلی :

نمونه اسکن گیفت کارت , گیفت کارت گوگل پلی

طبق اسکن های بالا , هر خریدی که کاربران انجام دهند اسکن گیفت کارت مورد نظر به آنها نمایش داده شده و به آدرس ایمیل کاربر ارسال میگردد.

درصورت هرگونه سوال و یا مشکل داشتن در نحوه خرید و ردیم کردن گیفت کارت ها  میتوانید به پشتیبانی سایت شهر گیفت مراجعه نمایید.

آدرس کانال تگرام : http://telegram.me/shahrgift

نوشته شده توسط گروه شهر گیفت

تاریخ ارسال : ۹۵/۰۹/۰۲ | نویسنده : shahrgift