سوالات مهم

سوالات مهم و متداول شما بازدید کنندگان عزیز

سوالات متداول , خرید گیفت کارت, فروشگاه شهر گیفت

 

گیفت کارت چیست ؟

گیفت کارت نوعی کارت فیزیکی میباشد که در ایران به علت تحریم ها به صورت کد هایی به همراه اسکن کارت فیزیکی به فروش میرسد. گیفت کارت ها برای هر شرکت اسم مختلفی دارد. مثلا گیفت کارت های شرکت آیتونز,گیفت کارت های شرکت گوگل پلی و یا گیفت کارت های سایت هایی نظیر آمازون و استیم و…

این گیفت کارت ها هر کدام در مبلغ های مختلف از ۵ دلاری تا ۱۰۰ دلاری و یا حتی بیشتر در دنبا عرضه میشود و کاربران به همان اندازه مبلغ روی گیفت کارت میتوانند در شرکت های مخصوص گیفت کارت ها اقدام به خرید برنامه بازی آهنگ و یا حتی لوازم بکنند.گیفت کارت ها حاوی کد های ۱۶ رقمی و یا دیگر کد ها بر روی خود هستند مانند کارت شارج های سیم کارت ها که با وارد نمودن این کد ها در برنامه های شرکت های مذکور, مبلغ هر گیفت کارت به حساب کاربری کاربران واریز میشود.

دلیل استفاده از گیفت کارت چیست ؟

اگر شما با موبایل های آندرویدی و یا آیفون ها استفاده میکنید، متوجه شده اید که برای خرید بسیاری از نرم افزارها و بازی ها و یا حتی کتاب ها یا خدمات باید پول پرداخت کنید. گیفت کارت ها حاوی کدی است که به وسیله آن میتوانید اعتبار لازم برای خرید محصولات مورد نیاز خود را به دست بیاورید.سایت شهر گیفت این افتخار را دارد که در فروش کلیه گیفت کارت های ضروری شما کاربران اقدام به تهیه و توزیع این گیفت کارت ها کرده است.

برای خرید گیفت کارت چه کاری باید انجام بدهم ؟

سایت شهر گیفت برای راحتی شما کاربران عزیز اقدام به راه اندازی سایت فروشگاهی فروش و خرید گیفت کارت کرده است که کاربران با مراجعه به سیستم فروشگاهی سایت میتوانند به راحتی اقدام به خرید گیفت کارت مورد نظر به صورت آنلاین و به وسیله درگاه های امن پرداخت کنند که بعد از پرداخت وجه کد گیفت کارت به همراه اسکن کارت فیزیکی به کاربر نمایش داده شده و همچنین به آدرس ایمیل و شماره همراه کاربر ارسال میگردد.

 

تاریخ ارسال : ۹۵/۰۹/۰۱ | نویسنده : shahrgift