گیفت کارت ایکس باکس لایو چیست

لطفا به این مطلب رای دهید
[ رای ها : 7 امتیاز : 4 ]

گیفت کارت ایکس باکس لایو چیست:

همانطور که میدانید کنسول ایکس باکس برخلاف بقیه کنسول ها مانند یک جعبه جادویی بسیاری از آیتم های سرگرم کننده را در خود جای داده است.

آیتم های ایکس باکس : شما به وسیله ایکس باکس میتوانید به انجام بازی های آفلاین و آنلاین بپردازید,همچنین میتوانید با مشاهده دموی بازی های دیگر و حتی دموی فیلم های برتر دنیا اقدام به خرید آنها کنید.از دیگر مزایای ایکس باکس ایجاد ارتباط آنلاین بین دیگر بازیکننان و دوستان میباشد.

دسترسی به برنامه های تلویزیونی و ورزشی,دسترسی به اینترنت و دسترسی به فیلم و مجله های مختلف از دیگر آیتم های موجود در ایکس باکس میباشد.

شما برای دسترسی به بیشتر آیتم های کنسول نیاز به گیفت کارت ایکس باکس و شارج حساب کاربری خود دارید که شرکت مایکروسافت اقدام به تهیه این نوع گیفت کارت ها و عرضه در بازار جهانی نموده است.

کارت های مایکروسافت یا به اصطلاح گیفت کارت های ایکس باکس لایو به صورت اعتباری و یا مدت دار میباشد که با شارج کردن حساب خود امکان دسترسی به ایکس باکس لایو و انجام بازی های آنلاین,خرید فیلم و خرید بازی ها را دارید.

برای خواندن کامل مطلب وارد ادامه مطلب شوید :

گیفت کارت ایکس باکس لایو چیست, گیفت کارت ایکس باکس چیست

کارت های گلد ایکس باکس : (کارت طلایی):

این نوع کارت ها به صورت مدت دار ۲ روزه یا ۱۴ روزه یا ۱ ماهه و ۳ ماهه و ۱۲ ماهه میباشد که شما با شارج این کارت ها در کنسول ایکس باکس ۳۶۰ میتوانید به انجام بازی های آنلاین و لایو در ایکس باکس بپردازید.

کارت های اعتباری ایکس باکس :

این نوع کارت ها به صورت اعتبار های ۱۰ دلاری و ۲۵ دلاری و ۵۰ دلاری میباشد که شما با خرید و شارج این کارت ها میتوانید اقدام به خرید فیلم,خرید بازی های ایکس باکس و یا حتی آپدیت بازی ها بپردازید.همچنین میتوانید اقدام به دانلود آواتار و تم های جدید از شبکه ایکس باکس لایو کنید.

سایت شهر گیفت برای راحتی شما کاربران اقدام به فروش کارت های گلد و طلایی ایکس باکس لایو و گیفت کارت های اعتباری XBOX از سرور های آمریکا و اروپا کرده است که در پست های آتی نحوه شارج و ردیم کردن گیفت کارت ایکس باکس توضیح داده میشود.

برای تهیه کارت های گلد و اعتباری ایکس باکس میتوانید ار قسمت فروشگاه سایت خرید کنید.

آدرس کانال تگرام : http://telegram.me/shahrgift

نوشته شده توسط گروه شهر گیفت

 

تاریخ ارسال : ۹۵/۰۹/۰۵ | نویسنده : shahrgift