گیفت کارت گوگل پلی چیست

لطفا به این مطلب رای دهید
[ رای ها : 5 امتیاز : 4.4 ]

در این پست قصد داریم توضیح مختصری در مورد گیفت کارت گوگل پلی چیست توضیح دهیم.

گوگل پلی سرویس چند رسانه ای جدیدی است که شرکت گوگل در سال ۲۰۱۲  دو سرویس آندروید مارکت و گوگل موزیک را با هم یکی کرد و آن گوگل پلی نام گذاشت.

گوگل پلی یک فروشگاه آنلاین چند رسانه ای است که خدماتی از قبیل خرید موسیقی و خرید و مشاهده فیلم و خرید و دانلود کتاب و دانلود رایگان یا خرید انواع نرم افزار های کاربردی و بازی های مختلف را در خود جای داده و هر روز این خدمات بیشتر و گسترده تر میشود.کاربران دنیا ار طریق وب سایت یا گوشی های موبایل آندرویدی (Play Store) و گوگل تی وی میتوانند به این خدمات گوگل پلی دسترسی داشته باشند.

گوگل پلی در ایران تا تاریخ ۲۰۱۳ میلادی غیر قابل دسترس و فیلتر بود که کاربران ایرانی مجبور به دور زدن تحریم ها به وسیله تغییر آی پی بودند تا این که در همان سال شرکت اپل تحریم ها را برای کاربران ایران برداشت تا شرکت گوگل نیز از این تحریم ها دست بردارد.

بیشترین استفاده کاربران از گوگل پلی برای دانلود نرم افزار و بازی های آندرویدی میباشد که بسیاری از این برنامه ها رایگان و قابل دسترس در تمام دنیا می باشد. در کنار این برنامه ها بعضی بازی ها و نرم افزار های کاربردی و پولی وجود دارد که بایستی برای تهیه این برنامه ها اشتراکی در گوگل پلی داشته باشید و آن را شارج نمایید.

 

گیفت کارت گوگل پلی چیست, خرید گیفت کارت, معرفی گیفت کارت گوگل پلی

 

سایت شهر گیفت برای دسترسی آسان به نرم افزار ها و بازی های پولی گوگل پلی اقدام به تهیه انواع گیفت کارت گوگل پلی کرده است. این گیفت ها به کارت های ۱۰ دلاری و ۱۵ دلاری و ۲۵ دلاری و ۵۰ دلاری تقسیم شده و در سایت ما قابل فروش میباشند.

مشتریان عزیز میتوانند با مراجعه به فروشگاه سایت اقدام به خرید گیفت کارت گوگل پلی نمایند و بعد از پرداخت مبلغ گیفت کد گیفت کارت به همراه اسکن را از سایت دریافت نمایند.

خوب مطلب جدیدمون گیفت کارت گوگل پلی چیست هم به پایان رساندیم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد گیفت کارت ها و استفاده های بیشتر از آن ها به قسمت پشتیبانی سایت مراجعه فرمایید.

اگر مطلب مفید بود آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. ضمننا به مطلب آموزش شارژ گیفت کارت گوگل پلی هم سر بزنید.

آدرس کانال تلگرامی ما : http://www.telegram.me/shahrgift

نوشته شده توسط گروه شهر گیفت

تاریخ ارسال : ۹۵/۰۹/۱۵ | نویسنده : shahr gift