آموزش و نحوه ردیم کردن گیفت کارت ایکس باکس

آموزش و نحوه ردیم کردن گیفت کارت ایکس باکس

آموزش و نحوه ردیم کردن گیفت کارت ایکس باکس

کاربران عزیز همانطور که در مطلب  گیفت کارت ایکس باکس لایو چیست  توضیح داده شد گیفت کارت های ایکس یاکس لایو همگی از آمریکا و فروشگاه مایکروسافت تهیه و در سایت شهر گیفت توزیع میشود.

برای تهیه کارت های گلد و اعتباری ایکس باکس میتوانید ار قسمت فروشگاه سایت خرید کنید.

در این پست به آموزش و نحوه ردیم کردن گیفت کارت ایکس باکس میپردازیم.برای ردیم کردن کد گیفت کارت چند روش وجود دارد که ما در این پست هر روش را به همراه تصویر آموزشی توضیح میدهیم.

تاریخ ارسال : ۹۵/۰۹/۱۱ | نویسنده : shahrgift
گیفت کارت ایکس باکس لایو چیست

گیفت کارت ایکس باکس لایو چیست

گیفت کارت ایکس باکس لایو چیست:

همانطور که میدانید کنسول ایکس باکس برخلاف بقیه کنسول ها مانند یک جعبه جادویی بسیاری از آیتم های سرگرم کننده را در خود جای داده است.

آیتم های ایکس باکس : شما به وسیله ایکس باکس میتوانید به انجام بازی های آفلاین و آنلاین بپردازید,همچنین میتوانید با مشاهده دموی بازی های دیگر و حتی دموی فیلم های برتر دنیا اقدام به خرید آنها کنید.از دیگر مزایای ایکس باکس ایجاد ارتباط آنلاین بین دیگر بازیکننان و دوستان میباشد.

دسترسی به برنامه های تلویزیونی و ورزشی,دسترسی به اینترنت و دسترسی به فیلم و مجله های مختلف از دیگر آیتم های موجود در ایکس باکس میباشد.

شما برای دسترسی به بیشتر آیتم های کنسول نیاز به گیفت کارت ایکس باکس و شارج حساب کاربری خود دارید که شرکت مایکروسافت اقدام به تهیه این نوع گیفت کارت ها و عرضه در بازار جهانی نموده است.

کارت های مایکروسافت یا به اصطلاح گیفت کارت های ایکس باکس لایو به صورت اعتباری و یا مدت دار میباشد که با شارج کردن حساب خود امکان دسترسی به ایکس باکس لایو و انجام بازی های آنلاین,خرید فیلم و خرید بازی ها را دارید.

برای خواندن کامل مطلب وارد ادامه مطلب شوید :

تاریخ ارسال : ۹۵/۰۹/۰۵ | نویسنده : shahrgift