گیفت کارت گوگل پلی چیست

گیفت کارت گوگل پلی چیست

در این پست قصد داریم توضیح مختصری در مورد گیفت کارت گوگل پلی چیست توضیح دهیم.

گوگل پلی سرویس چند رسانه ای جدیدی است که شرکت گوگل در سال ۲۰۱۲  دو سرویس آندروید مارکت و گوگل موزیک را با هم یکی کرد و آن گوگل پلی نام گذاشت.

گوگل پلی یک فروشگاه آنلاین چند رسانه ای است که خدماتی از قبیل خرید موسیقی و خرید و مشاهده فیلم و خرید و دانلود کتاب و دانلود رایگان یا خرید انواع نرم افزار های کاربردی و بازی های مختلف را در خود جای داده و هر روز این خدمات بیشتر و گسترده تر میشود.کاربران دنیا ار طریق وب سایت یا گوشی های موبایل آندرویدی (Play Store) و گوگل تی وی میتوانند به این خدمات گوگل پلی دسترسی داشته باشند.

تاریخ ارسال : ۹۵/۰۹/۱۵ | نویسنده : shahr gift
آموزش شارژ گیفت کارت گوگل پلی

آموزش شارژ گیفت کارت گوگل پلی

آموزش شارژ گیفت کارت گوگل پلی :

توجه : مشتریان عزیز توجه فرمایید سیستم عامل گوگل پلی اندروید می باشد و این پست مختص کسانی هست که از سیستم آندروید استفاده میکنند.

توجه : قبل از شروع آموزش شارژ کردن با گیفت کارت گوگل پلی یک نکته بسیار مهم و حیاتی رو خدمتتون عرض کنم، باتوجه به این که ما در ایران هستیم و کشور ما در دوران تحریم به سر میبرد انجام هر عملی از قبیل ردیم کردن گیفت کارت ها و یا ساخت ایمیل و آپل آیدی ما باید آی پی فعلی خود را تغییر دهیم تا بتوانیم اینگونه تحریم ها را دور بزنیم. آسان ترین راه برای انجام این عمل استفاده از فیل-تر ش کن ها ( v…p…n )  میباشد.

تاریخ ارسال : ۹۵/۰۸/۳۰ | نویسنده : shahrgift